Чиновники одного з департаментів Чернівецької міської ради планували витратити на благоустрій парків 40 млн грн

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки України в Чернівецькій області упередили нанесення шкоди державному бюджету в розмірі понад 32 млн грн.

Виявлено службових осіб одного з департаментів Чернівецької міської ради, які планували витратити на послуги з утримання об’єктів благоустрою та озеленення, утримання парків та озер, річок бюджетні кошти у розмірі 40 млн грн.

У рамках аналітично-інформаційної роботи щодо мінімізації ризиків нанесення шкоди економічній безпеці держави під час проведення публічних закупівель, встановлено недоцільним надання послуг з благоустрою. Також виявлені ознаки невідповідності переможця закупівлі кваліфікаційним критеріям.

Аналітиками направлено рекомендацію до Чернівецької міської ради щодо порушень законодавства з проведення вказаної закупівлі. Додатково проінформовано Державну аудиторську службу України про виявлені ризики нанесення шкоди економічній безпеці держави.

У результаті, недоцільна закупівля послуг скасована. Замовник та виконавець робіт уклали додаткову угоду, якою розірвали основний договір та провели розрахунки за вже виконані роботи у розмірі 7,8 млн грн. Таким чином, упереджено розтрату державних коштів на суму понад 32 млн грн.

Джерело: БЕБ України

peredplata