Mаєток як у лорда! Стефанчук, який знімав за рахунок держави кімнату у тещі, добудував шикарний дім

Двоповерховий котедж з присадибною ділянкою розташовується неподалік від столиці

Про це повідомляє “Страна”.

Котедж на два поверхи у англійському стилі розташований в селі Білогородка, що в 30 км від Києва.

Заміська нерухомість значиться у декларації політика як недобудована садиба, однак на місці вже побудований особняк, який на вигляд готовий майже на 100 %. Залишилося виконати внутрішні оздоблювальні роботи та вмеблювати будинок.

“Судячи з документів, сам котедж на 270 кв. метрів, а огороджена територія, на якій він стоїть, 10 соток”, — йдеться в матеріалі.

Журналісти з’ясували, що ділянку Руслан і його дружина Марина придбали п’ять років тому. У декларації уточнюється, що за землю подружжя віддало 275 000 грн. А в будівництво будинку Стефанчук вклав майже 2,4 млн грн тільки в 2019 році, коли велися наймасштабніші роботи.

У Білогородці ріелтори переважно пропонують бюджетні таунхауси і дуплекси, які користуються популярністю. Однак зустрічаються і особняки, які не поступаються дому Стефанчука. Подібні по площі та готовності будинки тягнуть на 11-13 млн грн.

“Раніше політик потрапив в гучний скандал, пов’язаний з нерухомістю. В кінці 2019 року стало відомо, що він, як іногородній, отримував державну компенсацію на оренду житлоплощі, при цьому влаштувавшись у своєї тещі Тетяни Сітарук в її київській квартирі, площею близько 100 квадратів”, — пишуть журналісти.

Щоправда, після оприлюднення цієї інформації, влітку минулого року чиновник заявив, що повернув до казни всі отримані кошти, хоча вони йому і покладаються за законом.

peredplata