З 1 травня ціна на газ зменшиться на 30 копійок

У травні на українців чекають кілька змін. Зокрема, будемо по-новому платити за газ, а також зміни торкнуться і транспортної сфери.

З 1 травня почнемо турбуватися про своє житло за новими правилами. Головна новація – українці повинні будуть самостійно організовувати догляд за своїми будинками.

З 1 травня в Україні здешевшає ціна газу для населення. Кабмін і Нафтогаз узгодили зниження ціни газу для населення на 3,5%. Його вартість для побутових споживачів становитиме з 8,55 до 8,25 грн за кубометр.

З травня функціонуватимуть нові рахунки для сплати єдиного соціального внеску. До кінця квітня ще можливе використання “старих” рахунків для зарахування ЄСВ. А з 2 травня гроші з них повертатимуться платникам як “нез’ясовані надходження”.

З 1 травня будуть впроваджені новації в автотехогляді. Водії будуть зобов’язані закріпити мітку праворуч вгорі вітрового скла, з внутрішньої сторони.

З травня українці зможуть переносити свій номер при зміні оператора. Ця послуга має назву MNP (Mobile Number Portability – перенесення мобільного номера).

Новини Партнерів