До відома орендарів комунального майна

Сесією Чернівецькою міською радою 17.03.2020р. прийнято рішення «Про ненарахування орендної плати орендарям за майно, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернівців на період запровадження вимушених протиепідемічних заходів на території міста».

Для набуття права ненарахування орендної плати, орендарям необхідно звернутися із заявою (бланк додається) до департаменту розвитку міської ради щодо використання такої можливості, направивши вказану вище заяву на електронну адресу департаменту розвитку – rozvytok@rada.cv.ua.  Всі заяви приймаються виключно в електронному вигляді.

Додатково інформуємо, що для підтвердження невикористання майна на період запровадження вимушених протиепідемічних заходів на території міста, до заяви орендар прикріплює фотофіксацію об’єкта оренди.

БЛАНК!!!

Директору департаменту розвитку Чернівецької міської ради

Гавришу В.Я.

 

 

 

юрид.адреса:

 

тел.:

 

Заява

У зв’язку із неможливістю використання нежитлового приміщення, що на праві власності належить територіальній громаді м. Чернівців, розташованого за адресою вул. ___________________, загальною площею ______ кв.м., метою використання якого є _____________________, згідно з договором оренди нерухомого майна від ______________ № _________ та прийняттям 17.03.2020р. Чернівецькою міською радою рішення «Про не нарахування орендної плати орендарям за майно, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернівців на період запровадження вимушених протиепідемічних заходів на території міста», прошу не нараховувати орендну плату на період запровадження вимушених протиепідемічних заходів в              м. Чернівцях.

Додаток: фотофіксація об’єкта оренди в електронному вигляді (___ шт.)

 

 

Дата                                                                                                                     Підпис

Новини Партнерів