У Чернівцях мікроавтобус зіткнувся з тепловозом

На вулиці Хотинській у місті Чернівці, на залізничному переїзді сталося зіткнення мікроавтобуса марки Фольксваген Т-4 та тепловоза.

Дорожньо-транспортна пригода сталася на регульованому переїзді, що обладнаний звуковою та світловою сигналізацією. Потяг сполученням «Ларга-Чернівці» на перегоні станції «Садгора-Магала» рухався з швидкістю близько 50 км/год.

Як з’ясували правоохоронці, водій мікроавтобуса марки Фольксваген Т-4, об’їхавши колону автомобілів, які стояли перед залізничним переїздом та опущений шлагбаум, виїхав на залізничне полотно. Це і стало грубим порушенням правил дорожнього руху та спричинило дорожньо-транспортну пригоду. Від удару поїзда 25 річний водій помер на місці ДТП, а його 19 річну пасажирку з діагнозом закрита черепно-мозкова травма, забій органів черевної порожнини доставлено до Чернівецької лікарні швидкої медичної допомоги. Дівчина знаходиться в реанімації, її готують до операції.

Керівництво Управління МВС України на Львівській залізниці звертається до громадян та вкотре нагадує, що недотримання правил дорожнього руху та особистої безпеки може обернутись не тільки матеріальними збитками та штрафами, а й стати причиною трагедії – скаліченого життя, втраченого здоров’я та навіть загибелі.

Юридична довідка.
За в\’їзд на залізничний переїзд особу, яка керує транспортним засобом, у ситуаціях, коли рух через переїзд заборонено, накладається штраф в розмірі 50-70 неоподатковуваних мінімумів. Такий вчинок також може призвести до вилучення транспортного засобу або ж позбавлення права керувати ним на термін від півроку до року. Також можливе стягнення штрафу і з інших осіб – від 75 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб, а також вилучення транспортного засобу.

Згідно із законом, «Перевезення пасажирів автобусами в нічний час (з 22.00 до 06.00), окрім тих, що їх здійснюють на маршрутах загального користування в режимі регулярних пасажирських перевезень, а також тих, що їх здійснюють автобусами, обладнаними тахографами, – тягне за собою накладення штрафу на водіїв від п\’ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».
Також, «повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, тягне за собою накладення штрафу від 80 до 120 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».
Бережіть себе!

Віталій Васіліан,
помічник начальника ЛВ на станції Львів
по зв’язках з громадськістю та ЗМІ
У Чернівцях мікроавтобус зіткнувся з тепловозом
У Чернівцях мікроавтобус зіткнувся з тепловозом
У Чернівцях мікроавтобус зіткнувся з тепловозом

Новини Партнерів