На Прикарпатті військового комісара Коломийського військомату затримано під час одержання 1200 дол США хабара

На Прикарпатті військового комісара Коломийського військомату затримано під час одержання 1200 дол США хабараВійськова прокуратура Івано-Франківського гарнізону за оперативної підтримки УСБУ в Івано-Франківській області та Управління захисту економіки в Івано-Франківській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України в рамках контролю за вчиненням злочину задокументувала факт вимагання та одержання неправомірної вигоди військовим комісаром Коломийського об’єднаного міського військового комісаріату, вчинений за попередньою змовою в групі з колишнім працівником цього ж військкомату.
Грошові кошти в розмірі 1200 дол США призначалися за сприяння громадянину в непризові на строкову військову службу. Частину хабара (700 дол США) виявлено та вилучено під час огляду місця події та обшуків за місцем проживання корупціонерів.
Зараз зловмисників затримано в порядку ст. 208 КПК України і їм повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням). Вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.


Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

Новини Партнерів