У Чернівцях звучатимуть твори композиторів Швейцарії та Франції

У Чернівці 22 квітня в рамках року французької мови в Україні приїдуть швейцарська органістка Аврора Бааль та сценічний декламатор із Франції Емманюель Плентель!

Музиканти підготували нетипову органну програму: на найбільшому в країні органі звучатимуть твори композиторів Швейцарії та Франції. Доповнить їх декламація поезії від Еммануеля Плентеля — французького митця, відомого своїми експериментами з мелодією та словом.

Емманюель Плентель разом із симфонічними оркестрами та театрами створює музично-поетичні постановки для сцен усієї Європи. Зі своїм фортепіанним монологом він виступав у Саудівській Аравії та Ізраїлі.

Аврора Бааль — вивчала фортепіано, орган та теорію музики у французькому Ліоні, а пізніше здобула ступінь магістра у відомій швейцарській музичній академії Schola Cantorum Basiliensis зі спеціалізацію на 15-19 століття. Зараз на своїх концертах та різноформатних музичних проектах вона майстерно поєднує шедеври давньої музики із творами сучасних експериментальних композиторів.

Емманюель Плентель та Аврора Бааль вперше представлять свій поетично-музичний перформанс у Чернівцях. Почути їх можна 22 квітня о 18:30 у Чернівецькій обласній філармонії.

Організатори концерту — українсько-швейцарська асоціація Haliciana Schola Cantorum та Посольство Швейцарії в Україні.

Запрошуємо представників ЗМІ на прес-конференцію у понеділок о 14:00 в залі органної та камерної музики у Чернівцях.

peredplata