На Буковині майже 600 вакансій: які є пропозиції роботи для вимушених переселенців

Станом на 10 березня 2022 року у Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстровано майже 600 вакансій. Більшість із них – за робітничими професіями.

«Щоденно до служби зайнятості звертається велика кількість осіб, які змушені були покинути свої домівки через військові дії. Більшість звернень надходить на «гарячі лінії» щодо перереєстрації у службі зайнятості, пошуку роботи та отримання статусу безробітного, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Окрім традиційно затребуваних вакансій на Буковині, таких як водії, слюсарі, швачки, роботодавцям потрібні фахівці. Це зокрема, бухгалтери, менеджери різних напрямів, інженери-програмісти, хімік, а також лікарі з медицини невідкладних станів, невропатологи, дієтологи, епідеміологи, лаборанти та фармацевти. Також є кілька вакансій фахівців з публічних закупівель, економістів, юрисконсультів, практичних психологів.

Значна кількість вакансій є у закладах громадського харчування та сфери обслуговування. Їм потрібні кухарі, офіціанти, покоївки та адміністратори.

Також на ринку праці є потреба у охоронниках, продавцях та вантажниках.

Ознайомитися з переліком вакансій можна на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості

Довідково 

Усі філії Чернівецького обласного центру зайнятості працюють в звичному режимі, з 8:30 до 17:00 фахівці приймають безробітних та шукачів роботи. На вихідні встановлено чергування відповідальних працівників.

Телефони «гарячої лінії» Чернівецького обласного центру зайнятості працюють щодня: +380664923987 з 9:00 до 20:00 год, +380372522373 – з 9:00 до 17:00 години.