На Буковині рівень тіньової економіки залишається високим – Чернівецька ОДА

На Буковині рівень тіньової економіки залишається високим. Надходження до місцевих бюджетів лише на 30% формуються від суб’єктів господарської діяльності, натомість 70% – це наповнення від працівників бюджетної та оборонної сфери.
Про це йшлося на засіданні комісії з питань мобілізації платежів до державного та місцевих бюджетів на території області. Його очолила перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.
💬«Завдання влади й підприємців – працювати спільно на результат. Це потрібно для збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу в області тощо», – зазначила Альона Атаманюк.
📌Під час засідання також говорили про недопущення зростання податкового боргу до місцевих бюджетів та проведення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів краю.
📍Крім того, розглянули питання щодо суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території КП МТК «Калинівський ринок».
Інформацію щодо структури податкового боргу до місцевих бюджетів та кількості боржників станом на 01.03.2023 можна побачити в інфографіці.
Джерело: Чернівецька ОДА
 
 

peredplata