Об’єднання кінотеатрів, кошти на ремонт доріг та мереж, заборона права оренди УПЦ МП: депутати Чернівецької міськради прийняли важливі рішення

Сьогодні на сесії Чернівецької міської ради прийняли низку важливих рішень:
 
Про позбавлення УПЦ МП права користування земельними ділянками. 
 
На розвиток міста додатково направили 172,4 млн гривень. Їх розподілили на капремонт вулиць, реалізацію проєктів Бюджету участі та придбання пам’ятників загиблим військовим.
 
Доповнили програму «Комфортне місто». Зокрема, передбачили капремонт водопровідної та каналізаційної мереж на вулицях Зеленій та Котляревського, площах Центральній та Театральній.
 
 Затвердили План дій сталого енергетичного розвитку. Йдеться не лише про впровадження заходів з енергоефективності у комунальних закладах, але й про залучення відновлювальних джерел енергії.
 
 Розпочали процес приєднання кінотеатру “Чернівці” до центру Миколайчука. Як результат, у кінотеатрі зможуть відновити покази фільмів та проводити культурні події.
 
 Завершили процес обʼєднання стоматполіклініки з дитячою поліклінікою. Отож, стоматологічні послуги незабаром розпочнуть надавати у нових, щойно відремонтованих кабінетах.
 

peredplata