На Буковині 71 учасник АТО/ООС знайшов роботу завдяки службі зайнятості

З початку року послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористався 431 демобілізований учасник  АТО/ООС. Фахівці служби зайнятості знайшли роботу для 71 особи цієї категорії. Двоє осіб на початку року отримали одноразову виплату допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Один учасник АТО/ООС працевлаштований шляхом виплати компенсації роботодавцю у розмірі єдиного соціального внеску. Про це повідомляє Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

–         Колишні військовослужбовці працевлаштовані електромонтажниками-схемниками, дорожніми робітниками, трактористами, монтажниками інформаційно-комунікаційного обладнання, верстатниками деревообробних верстатів. Учасники АТО/ООС, які вирішили реалізувати себе в бізнесі, перебували на обліку у Вижницькій районній філії та Чернівецькій міській філії, обрали для себе сферу діяльності –  ремонт і технічне обслуговування транспортних засобів, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Професійне навчання проходили 5 колишніх військових, четверо підвищували свою кваліфікацію на курсах цільового призначення та проходили стажування за навчальною програмою «Основи підприємницької діяльності», один –  перепідготовку за професією «Перукар-модельєр» в Одеському центрі професійно-технічної освіти.

Продовжує перебувати на обліку 212 демобілізованих військовослужбовців із статусом безробітного, отримують допомогу по безробіттю 193 особи. Середній розмір допомоги –  6869 грн. Найбільша кількість безробітних військових перебуває на обліку у Чернівецькій міській філії (83 особи), у Глибоцькій та Сторожинецькій районних філіях по 19 осіб, у Хотинській філії 17 осіб.

 

peredplata