У Чернівцях проведуть відкритий кулінарний майстер-клас в рамках проєкту Cult Food шеф-кухаря Євгена Клопотенка

23 жовтня 2022 року о 10:00 за адресою: Чернівці, Професійно-технічне училище №8 (вул. Руська, 198) відбудеться відкритий кулінарний майстер-клас в рамках спільного проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ініціативи з поліпшення культури харчування Cult Food шеф-кухаря Євгена Клопотенка.

Майстер-класи проводять професійні кухарі та кваліфіковані психологи. Спільне приготування здорової їжі допомагає дітям відновити відчуття психологічного комфорту та зменшити рівень тривожності. Детальніше про проєкт за посиланням.

Акредитація ЗМІ обов’язкова і триває до 12:00 22 жовтня.

https://forms.gle/7znKSUd55AqpdpiN8

***

Майстер-класи проходять в рамках проєкту “Спільно | твоя підтримка поруч” в межах «СПІЛЬНО» – програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка має на меті об’єднати зусилля з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес-партнерами, щоби надати мультисекторальну допомогу сім’ям із дітьми, що постраждали від війни. Заходи проводяться у 7 областях України, у яких зосереджена велика кількість переміщених сімей: Закарпатській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській та Чернівецькій. Загалом завдяки проєкту психосоціальну допомогу отримають понад 5 тис. дітей.