Чернівці у «червоній» зоні: головна санітарна лікарка Буковини розповіла, що повинні закрити

У Чернівцях припинять роботу дитячі садки та непродуктові ринки.

Про це molbuk.ua повідомила головна санітарна лікарка Чернівецької області Наталя Гопко.

“Червона” зона передбачає категорично призупинення функціонування закладів громадського харчування і жодних літніх майданчиків. Заборонено масові заходи. Також розглядається питання громадського транспорту. Якщо були якісь пом’якшення для пасажирів, то тепер їх не буде. Лише спецперевезення”, – зазначила Наталя Гопко.

Не працюватимуть навчальні заклади.

“Не відкриють 1 вересня школи у Чернівцях, Кіцманському та Заставнівському районах. Навчальний процес відновиться лише після переходу в іншу зону. Крім того, доведеться закрити на час перебування у “червоній” зоні дитячі садочки, які вже запрацювали”, – сказала Наталя Гопко.

Всю додаткову інформаці. щодо обмежень обіцяють оприлюднити у п’ятницю, 21 серпня.

“Попередньо планується засідання ТЕБ та НС. Там, де є категоричні заборони функціонування, виписані постановою Кабміну, їх буде виконано. За постановою Кабміну всі ринки, крім продуктових, потрібно закрити. До таких ринків належить і Калинівський ринок. А ми орієнтуємося на постанову”, – пояснила Наталя Гопко.

За словами Наталі Гопко, Чернівці за кількістю хворих відповідають “червоній” зоні кілька останніх днів.

“Червона” зона у Чернівцях – це логічно, тому що хворих дуже багато. І за показниками ми кілька днів відповідали введенню “червоної” зони у місті Чернівці. За кілька днів до “червоної” зони приєднався Заставнівський район”, – сказала Наталя Гопко.