МОЗ перевірить дотримання карантину в Чернівецькій області, де є проблеми, – Ляшко.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив про проблеми з поширенням коронавірусу в Житомирській та Чернівецькій областях. 

Система охорони здоров’я України поки що дає раду з навантаженням, вона не наблизиться до колапсу за щоденної кількості нових випадків інфікування коронавірусом 24 тис. осіб і більше. Про це в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV заявив головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Із цифрами 24 тис. і трохи більше ми проходимо без загальнодержавного карантину… Система охорони здоров’я зараз не така, як була в березні 2020 року. Ми говоримо, що ми не будемо вводити жорстких карантинних обмежень, поки система охорони здоров’я не буде наближатися до колапсу”, – сказав Ляшко.

За його словами, ситуація з коронавірусом в Івано-Франківській і Закарпатській областях стабілізувалася. Водночас є проблеми в Житомирській та Чернівецькій областях. Ляшко розповів про створення комісії, яка перевірить дотримання карантину в цих областях.

“Скільки ми не будемо ухвалювати “червоний” рівень епідемічної небезпеки на національному рівні, якщо його не будуть виконувати локально, то результату не буде”, – підкреслив Ляшко.

Більше читайте тут: https://gordonua.com/