Пішов з життя провідний майстер сцени, заслужений артист України – Андрій Васильович Піддубний. Прощання 29 січня в театрі

З сумом повідомляємо, що пішов з життя провідний майстер сцени, заслужений артист України – Андрій Васильович Піддубний.
…55 років Андрій Васильович прослужив Мальпомені нашого театру.
Народився 2-го січня 1938-го року у с. Красенівка, Чорнобаївського району, Черкаської області.
Працював в Чернівецькому театрі з 1963 р. після закінчення театральної студії при Київському театрі оперети до 2018р.
За час роботи у колективі закінчив історичний факультет Чернівецького державного університету.
Працюючи в театрі, Піддубний Андрій Васильович проявив себе здібним, різноплановим митцем з повноцінними вокальними і сценічними даними.
У творчому доробку Піддубного Андрія Васильовича близько двохсот яскравих характерів у п’єсах класичної, сучасної вітчизняної та зарубіжної драматургії. Серед них такі ролі: Швейцеркас “Матінка Кураж та її діти” Б. Брехта, Максим “Чотири хрести на сонці” А. Делендика, Костьок “Наближення” Ю. Щербака, Магар “І відлетимо з вітрами” М. Зарудного, Фредерік “Заміж – тільки за Ернеста” О. Уайльда, Юрій “Закон” В. Винниченка, Маляєв “Синдром молодої дружини” О. Гончарова, Федір “Дикий ангел” О. Коломійця, Мандатор “Пан Мандатор” С. Воробкевича, Доктор Еммет “Дивна місіс Севідж” Дж. Патрік,  Колобок “Солодка Даруся ” за М. Матіос та багато інших.
Впродовж усієї своєї творчої діяльності він успішно виконував головні ролі у виставах музичного репертуару, залишаючись ведучим вокалістом театру. Його ролі завжди були яскраві, емоційні, сповнені енергії, підтверджені талантом та досвідом.
Активну участь брав у громадському житті театру. Він був постійним учасником творчих зустрічей з жителями області й міста, де звучали пісні на вірші славетного буковинського митця Сидора Воробкевича у виконанні актора.
У 2004 році Андрію Піддубному було присвоєно звання “Заслужений артист України”.
Андрій Васильович завжди користувався авторитетом серед колег та великою популярністю серед глядачів.
Колектив театру глибоко співчуває рідним та близьким Андрія Васильовича Піддубного.
Назавжди в наших серцях.
Прощання відбудеться завтра (29 січня), в приміщенні театру з 10:00 до 11:30…