У Чернівцях поліцейські врятували чоловіка, в якого почалася сильна артеріальна кровотеча

Внаслідок побутового травмування у чоловіка почалася сильна артеріальна кровотеча. Почувши крики про допомогу, співробітники роти поліції особливого призначення ГУНП вчасно відреагували та надали потерпілому домедичну допомогу. Наразі життю чоловіка нічого не загрожує – Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Про інцидент, який стався ввечері 17 лютого в одному з багатоквартирних будинків Чернівців, розповіла матір постраждалого. Під час чергування співробітники роти поліції особливого призначення ГУНП в Чернівецькій області приїхали до неї на виклик.

Коли поліцейські спілкувалися із заявницею, почули крики про допомогу з однієї із кімнат. Там правоохоронці побачили сина заявниці, який із необережності впав і порізав ногу. Побачивши, що в чоловіка почалася артеріальна кровотеча, правоохоронці негайно взяли аптечку зі службового автомобіля, наклали на кінцівку турнікет і джгут. Зупинивши кровотечу, поліцейські передали потерпілого лікарям для огляду та надання йому кваліфікованої медичної допомоги.

Сьогодні, 18 лютого, матір знову звернулася на спецлінію поліції 102 та через операторів передала подяку правоохоронцям, які врятували життя її сину.

Вдосконалення навичок надання домедичної допомоги є невід’ємною складовою службової підготовки співробітників обласного управління Нацполіції. Адже під час несення служби трапляються різні випадки і від своєчасно й правильно наданої допомоги може залежати чиєсь життя.