На Буковині прикордонники знову з пострілами зупиняли сигаретних контрабандистів

Стріляли прикордонники, які переслідували і намагалися затримати «тютюнових верблюдів» на ділянці відділу «Фальків».

Про це інформує пресслужба Державної прикордонної служби України.

Учора пообіді оперативники Чернівецького прикордонного загону отримали інформацію про чергову групу пачкарів, які прямують із сигаретами до Румунії через гори. Невдовзі пачкарів було виявлено, але при спробі затримання вони покидали свій товар та вдалися до втечі. Під час переслідування охоронці кордону здійснили кілька пострілів у повітря, але зухвальців це не зупинило.

Проте, ділки зазнали фінансових втрат. За підрахунками вони «подарували» державі більше 45 ящиків тютюнових виробів (22 800 пачок сигарет без акцизних марок).

За даним фактом на адресу ГУ ДФС у Чернівецькій області надіслано повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.204 ККУ.

У прикордонних підрозділах, на ділянках яких фіксується найбільша активність цигаркових контрабандистів, очікує передачі співробітникам ДФС чимала кількість вилучених прикордонниками сигарет.

До слова, тільки за останні 10 днів прикордонники на Буковині припинили переміщення до Румунії 57 тисяч пачок (114 ящиків) сигарет.