У майбутньому Росія може стати колонією Китаю, — директор ЦРУ Бернс

Війна, розв’язана Росією проти України, може вкрай негативно вплинути на країну-агресорку. За словами директора ЦРУ Вільяма Бернса, вона в майбутньому може перетворитися на колонію Китаю.

Стратегічний провал Путіна

За словами Бернса, повномасштабне вторгнення, яке почав Путін, негативно вплинуло на Росію. Передовсім воно стало для неї стратегічним провалом. Тут усе просто: світ побачив слабкості російського війська, а економіка країни оговтуватиметься роками.

Майбутнє Росії як молодшого партнера і економічної колонії Китаю визначається помилками Путіна, її реваншистські амбіції притуплюються НАТО, яке стає все більшим і сильнішим,
— зазначив директор ЦРУ.

За його словами, збройна агресія Росії – серйозне випробування. Втім, слід розуміти, що Китай – єдина держава, яка прагне змінити міжнародний порядок. І найважливіше те, що в неї для цього є все необхідне: більші економічна, дипломатична, військова та технологічні потужності.

Тим часом в Інституті з вивчення війни також проаналізували 500 днів повномасштабного вторгнення. За словами укладачів звіту, Росії не вдалося досягнути жодної з цілей, яку вона собі поставила.

500 днів “СВО” не принесли результату

  • В Інституті наголосили, що наша держава зуміла протистояти Росії завдяки “рішучому та вмілому” українському опору. Аналітики вважають, що саме він посприяв тому, що Україна відбила серію наступів, зокрема на Київ.
  • Також варто пам’ятати, що наші захисники звільнили Сумську, Чернігівську області, частину Харківської, Миколаївської та Херсонської.
  • Укладачі звіту зауважили, що нашим військовим вдалося захопити та зберегти ініціативу. Крім того, вони проводять контрнаступальні операції, які охоплюють більшу частину лінії фронту. Натомість ворог зараз майже повністю сконцентрований на тому, щоб спробувати утримати землі, які він захопив.
  • В ISW додали, що Україна з допомогою Заходу забезпечила свою незалежність. Втім, попереду на неї очікує найважливіше завдання. Мовиться про звільнення стратегічної важливої території, яку все ще контролюють російські загарбники.
Джерело: https://24tv.ua

peredplata