Клічук висловився щодо локдауну. Не такий він, яким себе малює

 

Міський голова Чернівців Роман Клічук повідомив, що влада у Чернівцях не буде відміняти карантинних обмежень в місті на період з 8 до 24 січня. Хіба що уряд сам змінить попереднє рішення і скасує локдаун.

Про це Роман Клічук зазначив у коментарі molbuk.ua

 

“Ми не можемо відмовитись від локдауну. Місцева влада не має права відміняти рішення центральної влади. Я от категорично проти локдауну, але, на жаль, ми можемо лише писати звернення.

Всі очікували, що локдауну не буде або його відтермінують, тому що захворюваність поступово падає. Сьогодні (7 січня – авт.) ще в обід чекаємо засідання Кабінету Міністрів, може, там ухвалять якісь зміни”, – сказав мер.

Міський голова також зауважив, що у будь-якому випадку правоохоронці стежитимуть за дотриманням санітарно-протиепідемічних норм у місті.

“Що б місцева влада не ухвалила, поліція відповідає за дотримання карантинних заходів. Вони просто виконують наказ”, – додав Р. Клічук.

Нагадаємо, завтра, 8 січня, в Україні починається локдаун. Обмеження набирають чинності з 00:00 8 січня і будуть діяти до 00:00 25 січня.

Буде обмежена діяльність закладів культури – це стосується проведення концертів, вистав, кінотеатрів, розважальних закладів та будь-яких розважальних заходів, в тому числі оренда під корпоративи, навчальні установи, за винятком дитсадків, всі заклади розміщення, крім готелів і закладів реабілітації.

Також будуть зачинені:

-Спортзали, фітнес-центри, басейни, крім занять на вулиці і професійних команд.

-Робота громадського харчування буде здійснюватися тільки на винос або доставку.

-Робота салонів краси та перукарень – виключно за попереднім записом без очікування всередині.

-Спортивні заходи – тільки професійні, без глядачів.

-Буде також заборонена будь-яка торгівля непродовольчими товарами, в тому числі на ринках.

-Заборона роботи різдвяних ярмарків після 8 січня.

-Ялинки на площах – без концертних майданчиків, розваг.

– Державні та комунальні установи відправлять на дистанційну роботу. Установам і організаціям також рекомендується перейти на дистанційну роботу, розвантажити роботу офісів і прийом відвідувачів.

– При цьому громадський транспорт буде працювати.

Від редакції ЧАСу: На відміну від Чернівців сусідні області та міста, зокрема мер Тернополя Надал, відмінили локдаун. Бо вважають його введення нераціональним, неефективним і непрофесійним…

peredplata