Сокирянська міськрада просить облраду висловити недовіру Осачуку

 
 

Сокирянська міська рада ухвалила рішення про звернення до Чернівецької обласної ради з проханням висловити недовіру голові Чернівецької ОДА Сергію Осачуку.

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Сокирянської міськради.

“В ході роботи сесії депутати міської ради восьмого скликання проголосували за звернення до Президента України та до Чернівецької обласної ради”, – йдеться у дописі.

 Голова ОТГ Козак каже, що причиною звернень є те, що голова облдержадміністрації не проводить перемовини з головами громад: не комунікує щодо проблем, які в них є. Також, за словами Козака, гроші на утримання доріг виділяються непрозоро.

“Впродовж року в громаді, де є понад 150 кілометрів доріг, власниками яких є обласна адміністрація, не було жодного грейдера, жодного ремонту не проводилось. Першу суміш для посипання доріг, коли випав сніг, ми отримали після скандалу (з представниками ОДА — ред.). Я вважаю, це неправильно”, — говорить Козак.

Текст звернення щодо висловлення недовіри має п’ять сторінок. Там описали всі зауваження депутатів громади до голови ОДА Сергія Осачука. Василь Козак каже, через кілька днів звернення опублікують на сайті Сокирянської міської ради.

Що відомо про висловлення недовіри голові ОДА

Чернівецька районна рада 17 вересня 34-ма голосами депутатів ухвалила рішення про звернення до обласної ради щодо висловлення недовіри голові Чернівецької обласної державної адміністрації Сергію Осачуку.

28 вересня схоже рішення ухвалила Банилівська територіальна громада Вижницького району.

peredplata