Лавров про Зеленського: Гітлер теж мав єврейську кров

 
Висловлювання глави МЗС Росії про євреїв та антисемітизм викликали негативну реакцію в Ізраїлі.
 
Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив в інтерв’ю італійській телекомпанії Медіасет, що Адольф Гітлер мав єврейську кров, а найзатятіші антисеміти, як правило, євреї. Текст бесіди було оприлюднено 1 травня на сайті російського МЗС.
 
“Він (президент Володимир Зеленський, – ред.) висуває аргумент: яка у них може бути нацифікація, якщо він єврей. Можу помилитися, але в Адольфа Гітлера теж була єврейська кров. Це абсолютно нічого не означає. Мудрий єврейський народ каже, що найзатятіші антисеміти, як правило, євреї: “У сім’ї не без виродку, як у нас кажуть”, – зазначив Лавров.
 
За його словами, “зараз публікуються матеріали, які підтверджують, що американці та особливо канадці відіграли провідну роль у тому, щоб готувати ультрарадикальні, відверто неонацистські підрозділи в Україні”.
 
Ізраїль обурили заяви російського міністра
 
“Висловлювання Лаврова – це обурлива та непробачна заява, а також жахлива історична помилка. Євреї не вбивали себе під час Голокосту. Найнижчий рівень расизму щодо євреїв – це звинувачувати самих євреїв в антисемітизмі”, – написав міністр закордонних справ Ізраїлю .
 
Скріншот: twitter.com/yairlapid
 
Раніше Лавров заявив, що РФ не вимагає від Зеленського здатися, однак хоче, щоб він наказав армії і українцям “припинити опір”.