У Коломиї жорстоко побили «кіборга» Василя Кузьмина – він у комі

Василь Кузьмин захищав Україну з 2014 року, брав участь в обороні Донецького аеропорту. Попри важку контузію, в перші дні повномасштабної війни пішов воювати. А наприкінці серпня повернувся на медичну комісію та лікування. Але зіштовхнувся з нелюдами, які групою вибивали останні сили з ветерана. Що сталося тієї ночі та як зараз почувається Василь Кузьмин, дізнавався Інформатор.
 

Трагедія трапилась у суботу, 27 серпня, близько 22.00, біля супермаркету АТБ на вулиці Чайковського в Коломиї.

Свідки не готові розповісти, з чого почалася бійка. Відомо тільки, що сили були нерівні. Також наразі відомо про щонайменше двох причетних до побиття. Рідні Василя стверджують, що нападники є боксерами.

Били професійно. Мама ветерана розповідає, що в потилицю завдали удар тупим предметом. Череп роздроблений і велика гематома по всій потиличній долі. Окрім цього, у чоловіка численні інші травми. Найстрашніше – відняло ліву сторону. За життя «кіборга» борються медики. Василь перебуває в комі. Лікарі утримують його в цьому стані.

У середу, 31 серпня, Василю Кузьмину робитимуть операцію. Вболіваємо за нього і сподіваємось на справедливе розслідування звірячого побиття захисника України.

Мама Василя Кузьмина Орися просить максимального розголосу, щоб у справу не втрутилися впливові особи з метою «зам’яти» злочин.

У поліції запевняють, що злочин буде розкритий, мовляв, уже є відповідні напрацювання. Деталі справи не розголошують, аби не завадити розслідуванню.

https://report.if.ua/kryminal/u-kolomyyi-zhorstoko-pobyly-kiborga-vasylya-kuzmyna-vin-u-komi/?fbclid=IwAR0OvqfzfN0OeSkJv8m9pZG0KeeQ4tJuSXG8793YGXTF-hduJYI0-Pc1SN4