У Польщі в забитій каналізації знайшли труп немовляти: моторошні подробиці

 Поліція встановлює причини трагедії. 

У Польщі в місті Радзимін робітники ремонтували забиту каналізацію та виявили там моторошну знахідку – труп немовляти. Про це пише wprost.pl.

У вівторок, 2 травня, працівники каналізаційно-насосної станції ремонтували засмічений каналізаційний колектор на вулиці Врублевського в Радзиміні та зробили шокувальну знахідку.

Виявилося, що в каналізаційній системі був труп новонародженої дитини. На місце події прибула поліція, яка провела огляд тіла дитини. Коли немовля потрапило до каналізаційної насосної станції, встановить слідство і розтин.

Інформацію підтвердив мер міста Радзимін. “На жаль, ці моторошні повідомлення відповідають дійсності. Причиною засмічення каналізаційного колектора виявився труп новонародженої дитини. Ця драматична ситуація могла закінчитися інакше. Пам’ятаймо, що найближче “вікно життя”, де можна залишити в безпечному місці дитину, про яку з різних причин неможливо подбати, розташоване у Варшаві на вулиці Клопотовського, 18″, – написав Кшиштоф Чацінський.

Продовження читайте тут: https://expres.com.ua/news/28968/?fbclid=IwAR1fKxhyExOVG7TwK8y-MWjHyel5YwZhHvAb-Zg4JBifRHGPtDCA6j8ibzc

peredplata