ЗМІ: на Закарпатті патрульні вимагали хабар у далекобійників

Спочатку копи вимагали гроші у далекобійників, а потім пропонували їм відкупні.

На Закарпатті патрульні поліцейські погоріли на хабарі. Спочатку копи вимагали гроші у далекобійників за повернення прав, а потім самі пропонували їм відкупні, щоб їх не викрили. Як все було і чим закінчилася історія – дізнавалися журналісти “Сегодня“.

Як розповіли далекобійники, вони їхали через стаціонарний пункт “Лазещина”, але раптом їх зупинили патрульні. За словами одного з далекобійників Віталія Ровішина, за день до цього він випив пиво, і в його крові виявили 0,7 проміле алкоголю. Але незважаючи на це, далекобійник наполягає на своєму: мовляв, в цей день він був тверезий. За його словами, копи забрали у нього документи і натякнули – повернути права можна за гроші. Після цього водій вантажівки звернувся за допомогою до дорожніх активістів.

На гроші поліцейські чекали на посту, але побачили камери і розгубилися. І, як запевняють активісти, самі почали пропонувати відкупні. За мовчання вони готові були викласти дві тисячі американських доларів. Чотирьох закарпатських копів вже затримали і доставили в райвідділ, але згодом відпустили. На роботі вони зараз не з’являються, триває службова перевірка.

Віталій, тим часом, вже написав заяву в СБУ. Звернення направили до Державного бюро розслідувань.

Новини Партнерів