Черговий активіст Порошенка претендує на працевлаштування у Клічука.

У Чернівцях з’явився претендент на посаду керівника комунального підприємства “Міськсвітло”.

Як повідомляє molbuk.ua, ним може стати депутат Чернівецької міської ради від фракції “Європейська солідарність” Андрій Шалєєв. Про це стало відомо з його електронної декларації, яку він опублікував на сайті НАЗК як кандидат на вказану посаду.

Андрій Шалєєв: що відомо про претендента на посаду керівника “Міськсвітла”

Він народився 28 березня 1981 року в Чернівцях. Закінчив ЧНУ імені Юрія Федьковича, (спеціалізація “Історія та археологія”, також спеціальність “Правознавство”).

Окрім того, закінчив Буковинський університет, напрям підготовки “Право”. Має також освіту молодшого інженера електрика рухомого складу (Львівський технікум залізничного транспорту).

Працював спеціалістом з методів розширення ринків збуту, спеціаліст по роботі з ключовими клієнтами на ТОВ “Хенкель Україна”, комерційним директором ТОВ “Ітаро”, виконавчим директором ТОВ “ПБФ “Схід”. З 2020 року до цього часу працював директором ТОВ “Юніон Сіті Сервіс”

Член політичної партії “Європейська солідарність”, заступник голови Чернівецької міської організації партії.

Що в електронній декларації

Андрій Шалєєв задекларував квартиру площею 44 кв м і три земельні ділянки у Чернівцях. Він володіє автомобілем Ssang Yong Korando 2013 року випуску.

Минулого року він отримав зарплату у фірмі “Схід” в розмірі 29,4 тис грн. Ще 6,2 тисячі гривень він задекларував як гонорар у ПП “Топ Тренд”. Крім того, Шалєєв заробив 6 тисяч гривень від надання майна в оренду.

Разом з тим, Шалєєв задекларував 100 тис грн та 2000 доларів готівкою.

“Міськсвітло”: що відомо про комунальне підприємство

Завданням цього комунального підприємства є забезпечення належного зовнішнього освітлення Чернівців. “Міськсвітло” підпорядковується департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міськради. До цього часу підприємство очолював багаторічний керівник Вадим Чубатюк.

Джерело: molbuk.ua

Новини Партнерів