У Львові раптово помер директор Будинку вчених

Під час візиту в мерію помер директор Будинку вчених / “Варта 1”

Зранку 3 грудня в приміщенні міської ради стало погано директору Будинку вчених Роману Славітичу. Медики не змогли врятувати чоловіка.

 
Романа Славітича не стало у віці 75 років. Він помер перед зустріччю з першим заступником міського голови Андрієм Москаленком.

Помер директор Будинку вчених

У приміщенні Львівської міськради зранку 3 грудня директору Будинку вчених Роману Славітичу стало погано. За словами працівниці мерії, чоловік зайшов у кабінет. Жінка помітила, що у Славітича був нездоровий вигляд, тож запропонувала йому склянку води.

Чоловік сів за стіл та знепритомнів. Працівники мерії викликали швидку та розпочали серцево-легеневу реанімацію із застосуванням автоматичного зовнішнього дефібрилятора.

Медики оперативно приїхали на місце виклику та почали проводити реанімаційні заходи. Вони боролися за життя Романа Славітича протягом години. Однак, на жаль, лікарям не вдалося врятувати чоловіка.

Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко розповів, що напередодні ввечері Роман Славітич попросив його про зустріч.

Ми домовились зустрітись сьогодні о 8:00. Пан Роман прийшов трохи швидше, сів за стіл. Моя колега помітила, що він має не дуже добрий вигляд і запропонувала склянку води. Але він одразу знепритомнів,
– розповів посадовець.

Коли Москаленко прийшов до кабінету, то одразу ж почав допомагати колезі реанімувати чоловіка до приїзду медиків.

“Мені зараз трохи складно говорити про це. Прошу зрозуміти стан і дати час. Щирі співчуття усім рідним та близьким пана Романа. Світла пам’ять!”, – підсумував Москаленко.

peredplata