ЗСУ завдали нищівних ударів по польових базах і складах окупантів – Генштаб

Збройні сили України завдали нищівних ударів по тиловій інфраструктурі російських окупантів. Йдеться про польові бази та склади противника.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ станом на ранок 14 березня. У відомстві удари завдавали для порушення системи логістичного забезпечення на тимчасово зайнятих росіянами територіях.

“Стан, положення та характер дій сил оборони без суттєвих змін. Збройними силами України завдано нищівних ударів по тиловій інфраструктурі (польових базах і складах) з метою порушення системи логістичного забезпечення ворога на тимчасово зайнятих окупантами територіях України”, – йдеться у повідомленні.

Водночас окупаційні війська значних успіхів у веденні наступальної операції на всіх напрямках висування не мали. Основні зусилля окупантів були зосереджені на закріпленні та утриманні на раніше зайнятих рубежах.

Генштаб знову фіксує непоодинокі випадки використання ворогом цивільної інфраструктури, зокрема і релігійних об’єктів для обладнання вогневих позицій, розміщення озброєння та військової техніки.

peredplata