У Чернівцях запускають клуби підтримки для підлітків-переселенців

Громадська організація STEM is FEM за підтримки програми “Єднання заради дії” запускає у Чернівцях інтеграційні клуби “Наука єднання” для переселенців та місцевої молоді віком від 14 до 18 років. Учасники матимуть змогу поспілкуватися з представниками різних професій, отримати психологічну підтримку, а також познайомитися з однолітками.

 

Перша зустріч відбудеться 22 серпня у молодіжному центрі “Резиденція молоді” (Головна вулиця, 41) з 15:00 до 18:00. Вона буде присвячена темі “Як знайти себе і не переламати ноги, стаючи на одні і ті ж граблі”. У рамках лекції Анастасія Коропецька, журналістка телеканалу 1+1, редакторка видання The Village Україна та співвласниця “Сімейної ресторації”, розповість про те, як поєднувати журналістику і власний ресторанний бізнес. Після цього учасники можуть відвідати клуб психологічної підтримки. Вхід безкоштовний за умови попередньої реєстрації.

 

Ініціатор STEM is FEM, український ІТ-підприємець та засновник технологічної компанії Roosh Сергій Токарєв вважає, що створення таких клубів надасть можливість підліткам соціалізуватися та отримати психологічну підтримку в умовах невизначеності війни. Також організатори впевнені, що нова інформація і цікаве спілкування із однолітками та науковцями сприятливо вплине на загальний стан підлітків, що вимушено опинилися далеко від дому.

 

“Наш досвід роботи з підлітками та опитування показали, що їм складно визначити та визнати необхідність отримати суто психологічну підтримку, тому ідея тематичного клубу мала значно більшу підтримку серед цільової авдиторії. Ми віримо, що таким чином підлітки зможуть швидше адаптуватися до нового оточення”, – розповідає операційна директорка освітнього проєкту STEM is FEM Дар’я Бичкова.

 

Організатори проводять інтеграційні офлайн-зустрічі раз на два тижні у шістьох містах України: у Львові, Чернівцях, Рівному, Полтаві, Хмельницькому та Вінниці. Також є змога доєднатись до проєкту онлайн – реєстрація за посиланням. За анонсами зустрічей можна слідкувати на сторінках STEM is FEM у соцмережах: Facebook та Instagram

 

peredplata