Буковинцям пропонують військову службу за контрактом: які умови

        Чоловікам та жінкам, які мають намір укласти контракт за межами Чернівецької області варто знати про підтримку, яку при цьому надає держава.

         При переїзді на нове місце служби військовослужбовцю виплачується підйомна допомога в розмірі місячного грошового забезпечення та 50% від цієї суми на кожного члена родини.

         За житло, яке орендує контрактник, компенсуються кошти у вигляді щомісячної виплати в сумі від 2850 грн. в обласних центрах та від 1900 грн в інших населених пунктах. Варто зазначити, що за наявності у військовослужбовця трьох і більше членів сім’ї вказані розміри збільшуються в 1,5 рази. Як кажуть військові, що мають сім’ї, така допомога значно полегшує переїзд в інше місто разом з рідними. Ті, хто укладає контракт вперше також отримують винагороду від 18160 грн.

         Отже, буковинці можуть вільно обирати військову частину керуючись не її віддаленістю від дому, а власними побажаннями. Артилерійські, механізовані, гірсько-штурмові, десантно-штурмові бригади, а також частини Морської піхоти пропонують великий перелік посад та грошове забезпечення від 11000 та від 13000 грн.

        Нагадуємо, військовослужбовці, які на час укладання контракту були офіційно працевлаштовані, отримують щомісяця заробітну плату на попередньому місці роботи.

        Визначитись з посадою, а також здобути військово-облікову спеціальність допоможуть в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (раніше комісаріати). Тут чекають патріотично налаштованих громадян віком від18 до 50 років, придатних до проходження військової служби.

        За консультацією фахівців телефонуйте: 0509480349, (0372)524349.

Прес-служба Чернівецького обласного територіального центру

комплектування та соціальної підтримки

 

 

 

peredplata