7500 євро за незаконне переправлення через держкордон – судитимуть трьох буковинців

🔹7500 євро за незаконне переправлення через держкордон – на Буковині судитимуть трьох жителів прикордоння

Прокурори Чернівецької окружної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно трьох громадянам за фактом організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, троє мешканців села Їжівці Чернівецького району налагодили схему незаконного збагачення від організації незаконного перетину держкордону. За грошову винагороду у 7500 євро чоловіки організували для двох військовозобов’язаних переправлення до Румунії. Один з організаторів забезпечив їх трансфер з Чернівців до прикордонного села у Чернівецькому районі, надалі двоє його спільників, які добре орієнтувались на місцевості, мали доправити громадян до лінії розмежування держкордону.

Організаторів та чоловіків призовного віку викрили правоохоронці 22 квітня цього року поблизу лінії розмежування держкордону. При огляді транспортних засобів в яких перевозили військовозобов’язаних було виявлено неправомірні кошти у сумі 7500 євро, які особи одержали за свою «роботу».

Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснювали слідчі Чернівецького районного управління поліції, за оперативного супроводу головного оперативно-розшукового відділу 31 прикордонного загону.

Джерело: Чернівецька обласна прокуратура 

peredplata