На Буковині з аукціону продадуть спиртзавод

На Буковині цього тижня відбудуться два аукціони щодо запропонованих Фондом державного майна України об’єктів малої приватизації. Проводитимуть їх через електронну торгову систему Prozorro.Продажі

Так, 30 листопада заплановано торги щодо Лужанського спиртзаводу. Стартова ціна – 8,7 мільйона гривень.

Потужності цього підприємства дозволяють виробляти етиловий спирт та універсальну рідину «Гамаюн», що є одним з компонентів біоетанолу – альтернативного автомобільного палива.

Новий власник отримає будівлі заводу, в тому числі для виробництва зрідженого діоксиду вуглецю, станцію випаровування барди і спиртосховище, а також транспортні засоби, устаткування та експериментальну установку біогазу.

Також 4 грудня пропонують приватизувати незавершену будівлю дитячої установи у центрі села Анадоли Хотинського району. Стартова ціна – 19 тисяч гривень.

Це одноповерхова споруда з мансардою. Біля будівлі є свердловина. Поруч розташовані мережі електро- та газопостачання. Зведення об’єкта стартувало на початку 2000-них років. Готовність його складає 75%. Дитяча установа частково межує з територією школи.

Зареєструватися для участі в аукціоні можна через операторів електронних майданчиків найпізніше за день до дати торгів. http://www.spfu.gov.ua/

Детальніше про об’єкти читайте за посиланням: https://cutt.ly/7hddf9Z