Участь в терористичній організації – на Буковині до 10 років позбавлення волі засудили заступника командира взводу «ДНР»

Участь в терористичній організації – на Буковині до 10 років позбавлення волі засудили заступника командира взводу «ДНР»

За публічного обвинувачення Чернівецької обласної прокуратури за процедурою заочного засудження проголошено вирок  учаснику терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Шевченківський районний суд м. Чернівці засудив громадянина до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За даними слідства, з 2014 року по теперішній час, 43-річний житель Донецької області сприяє діяльності терористичної організації «ДНР» та бере активну участь у бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил України та працівників правоохоронних органів.

Зокрема, перебуваючи на посаді заступника командира відділення взводу першої батареї 11 ОМСП, брав активну участь у бойових діях в районі населених пунктів Пантелеймонівка, Красний Партизан, Ясинувата, Авдіївка, Піски та Донецького аеропорту.

Спеціальне досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБ України в Чернівецькій області.

    Початок строку відбування покарання обчислюватиметься з дня затримання громадянина та приведення вироку до виконання.    

peredplata