Продавав неіснуючу амуніцію для військових – на Буковині судитимуть неповнолітнього

Джерело: Чернівецька обласна прокуратура.
 
Ювенальні прокурори Чернівецької окружної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно 16-річного жителя Чернівців, який шахрайським шляхом заволодів коштами громадян, які хотіли придбати військову амуніцію (ч. 1, ч. 2 ст. 190 КК України).
 
За даними слідства, усвідомлюючи, що в Україні зріс попит на одяг та засоби індивідуального захисту для військових, підліток вирішив на цьому незаконно збагатитись.
 
Хлопець створив у соціальній мережі «Instagram» декілька інтернет-магазинів з продажу військової амуніції, якої у нього ніколи не було. Він пропонував потенційним клієнтам «широкий асортимент» – від військових касок до бронежилетів. Віртуальні магазини діяли за частковою передоплатою. Після того, як покупці скидали аванс, «продавець» на зв’язок не виходив. Упродовж березня-квітня цього року неповнолітній шахрайським шляхом заволодів коштами чотирьох громадян на загальну суму понад 8000 грн.
 
Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі слідчого відділу Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області.