Мова має значення. Через те, що власниця магазину спілкувалася з клієнтом державною мовою, а не румунською, у селі Багринівка спалили магазин

 
До редакції Глибока.INFO звернулася мешканка села Багринівка Кам’янецької територіальної громади з криком душі та з розпачем. Як розказала Мар’яна Чорней, після неприємного інциденту її чоловіка Михайла з молодим хлопцем у магазині, він накинувся з претензіями – чому він розмовляє українською мовою, а не румунською, адже на його думку село Багринівка – то є територія Румунії і взагалі має забиратися з села бо чоловік не місцевий та не розмовляє румунсько мовою і пообіцяв спалити крамницю (що і зробив вночі на 4-те червня) та погрожував спалити і помешкання сім’ї Чорней. Як розповіла Мар’яна Чорней, після того як кривдника затримала поліція та поспілкувалася з ним, молодика відпустили на всі чотири сторони. Тож пані Мар’яна побоюється за подальші дії палія та те, що він може втекти за межі України і не понести справедливе покарання.
Але як наголосила пані Маряна: “багато людей пропонували допомогу, це дуже зворушливо. І ми дуже вдячні всім, хто підходив, питав чим допомогти, просто співчував.”
(І це не перший прояв сепаратизму у цьому селі. Ще 7-го лютого 2019 року священик, який служить у Багинівці, на сходах районної адміністрації вже погрожував зробити АТО на Буковині). Висновки напевно не зроблені!
А це офіційна версія працівників ДСНС:
«Попередня причина – підпал невідомою особою. Іде слідство. Орієнтовно о 00 год. 30 хв. невідомий розбив вікно, потрапив в середину магазину та підпалив склад. Після чого пожежа розповсюдилася по приміщеннях будівлі. Винну особу розшукують. Матеріальні збитки встановлюють.»
фото надані службою ДСНС та власницею крамниці: