Одна із сільських рад Чернівецького району незаконно передала у приватну власність 3 ділянки землі вартістю понад 3,7 млн грн

На Буковині у приватну власність незаконно передано землі лісового фонду вартістю понад 3,7 млн грн – прокуратура звернулась до суду.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

Спеціалізована екологічна прокуратура звернулась до суду з позовною заявою щодо витребування з приватної власності трьох земельних ділянок лісового фонду, які були незаконно передані у власність фізичній особі.

Встановлено, що у 2021 році на підставі недбало підготовлених на розгляд сесії документів одна із сільських рад Чернівецького району прийняла рішення щодо передачі трьох земельних ділянок площею понад 1 га у власність фізичній особі. Як з’ясувалось землі належать до лісового фонду та не підлягають передачі у приватну власність.

Прокуратура через суд вимагає визнати незаконними та скасувати рішення сільради, скасувати державну реєстрацію права власності та витребувати у громадянина незаконно одержані земельні ділянки загальною вартістю понад 3,7 млн грн.

Світлина ілюстративна

peredplata