Чернівецька облрада звернулася до Президента України щодо скасування санкцій з ТОВ «Машзавод»

 
 

Сьогодні, 28 березня, депутати ухвалили звернення Чернівецької обласної ради VIIІ скликання до Президента України щодо скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) проти ТОВ “Машзавод”.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада

У документі зазначається, що ТОВ “Машзавод” є одним із найбільших підприємств в Україні з виготовлення обладнання для нафтогазопереробної промисловості та платників податків у Чернівецькій області, підприємство своєчасно і в повному обсязі сплачувало податкові платежі до бюджетів усіх рівнів.

“Внаслідок застосування санкцій ТОВ “Машзавод” фактично припинило свою діяльність, його працівники не отримують заробітну плату, бюджет недоотримує податкові платежі, що негативно впливає на економіку регіону та держави в цілому”, – йдеться у зверненні.

Також у документі зазначено, що, за наявною інформацією, Рада національної безпеки і оборони України вже ухвалила рішення про зняття застосованих раніше до ТОВ “Машзавод” обмежувальних заходів (санкцій).

Тож, зважаючи на це, депутати звернулися до Президента України Володимира Зеленського з проханням розглянути можливість прийняття указу щодо введення в дію рішення РНБО України про зняття з ТОВ “Машзавод” персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

Нагадаємо, 19 жовтня Президент підписав Указ №726/2022 за рішенням Ради національної безпеки і оборони України “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” щодо “Машзаводу”.

Пізніше директор чернівецького “Машзаводу” прокоментував санкції РНБО. Для Чернівецької ОВА також було несподіваним рішення РНБО – ввести санкції проти “Машзаводу”.

Згодом РНБО зняла санкції із ТОВ “Машзавод” у Чернівцях.