У школах Львова учням заборонять користуватися мобільними телефонами: чи можуть таке зробити у Чернівцях

 

 

 

З 1 вересня у школах Львова ініціюватимуть заборону для учнів використовувати мобільні телефони. На думку посадовців міського управління освіти, це створить умови для спілкування дітей з однолітками та допоможе уникнути зайвого відволікання від навчального процесу, пише zaxid.net.

“Ми хочемо ініціювати і з 1 вересня заборону використання мобільних телефонів під час навчального процесу. Це відволікає дітей. Так є в багатьох школах за кордоном, так є в багатьох приватних школах, хороших школах. І всі навчальні заклади, які це впровадили, наводять багато переваг такої ініціативи”, – розповів керівник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк.

Посадовець пояснив, що для процесу навчання мобільні телефони переважно учнями не використовуються. У разі необхідності, вчителі дозволятимуть їх використання.

“Ми розуміємо, що є переживання батьків, коли повітряна тривога, як буде дитина без мобільного телефона. Але в школі завжди є людина, яка відповідає за дітей. Ви завжди можете сконтактувати з класним керівником, з директором, із заступником директора… Вони завжди відкриті до батьківської спільноти. Діти будуть в безпеці. Ми з вами маємо розуміти, що маємо повернути живе спілкування для наших дітей. Я думаю, велика частина батьків погодяться зі мною”, – зазначив посадовець.

До початку навчального року управління освіти разом з керівництвом шкіл та педагогами обговорять та напрацюють механізм запровадження заборони використання мобільних телефонів учнями.

Керівниця управління освіти Чернівецької міської ради Ірина Ткачук у коментарі molbuk.ua повідомила, що таке рішення колег вітає і у Чернівцях це питання між освітянами теж обговорять.

“Я абсолютно підтримую таке рішення, але потрібно з’ясувати законність підстав і технічні можливості його реалізації. Між освітянами , звісно, це питання теж будемо обговорювати. Зробимо це наприкінці серпня на чергових нарадах”, – зазначила Ірина Ткачук.

peredplata