Делегації України та ще чотирьох країн принципово залишили Конгрес Європейської конфедерації волейболу

 

Фото – facebook.com/fvu.in.ua
 

Скандалом обернувся черговий Конгрес Європейської конфедерації волейболу (ЄКР). Його достроково залишили делегації України, Польщі, Естонії, Латвії та Литви.

Таким чином, представники вищезгаданих країн заявили свою принципову позицію щодо дій керівництва ЄКВ, яке несподівано допустило на захід представників росії та білорусі.

“Це просто аморально – сидіти поруч з представниками країни, яка у центрі Європи ХХІ століття розв’язала загарбницьку війну, що забрала життя сотень тисяч людей!” – наголосив президент Федерації волейболу України (ФВУ) Михайло Мельник.

Солідарність із українською стороною висловили представники федерацій волейболу Польщі, Естонії, Латвії та Литви. ФВУ в особі свого президента висловило подяку керівництву федерацій дружніх країн.

Раніше Міжнародна федерація волейболу (FIVB) продовжила усунення російських та білоруських команд від участі у міжнародних змаганнях. Розпорядження стосується всіх турнірів під егідою FIVB, включаючи пляжний волейбол та волейбол на снігу.

Також Адміністративна рада Федерації прийняла рішення не відображати збірні росії та білорусі у світовому рейтингу на час усунення.

Рано вранці 24 лютого 2022-го року росія здійснила ракетний обстріл та авіабомбардування більшості українських міст, а потім розпочала повномасштабне військове вторгнення. Війна росії проти України триває вже 557-й день.

peredplata