У Чернівцях газета «Час» виграла апеляцію у митрополита УПЦ МП

У Чернівцях суд задовольнив апеляційну скаргу редакції газети “Час” про скасування рішення Першотравневого районного суду, яким видання зобов’язали опублікувати спростування публікації “Бариги в рясах. Як живеться московським попам на Буковині”, у якій йдеться про статки митрополита Чернівецького та Буковинського Мелетія (Валентина Єгоренка).

Як передає із залу апеляційного суду Чернівецької області кореспондент molbuk.ua, відповідне рішення судді оголосили сьогодні наприкінці судового засідання.

 

У судовому засіданні, окрім суддів, брали участь представники позивача та відповідача. Митрополит Мелетій та шеф-редактор газети “Час” Петро Кобевко були відсутніми в суді.

У Чернівцях газета «Час» виграла апеляцію у митрополита УПЦ МП

Апеляційний суд вирішив задовольнити апеляційну скаргу редакції газети “Час”, а рішення Першотравневого районного суду міста Чернівців – скасувати.

“Позов Єгоренка Валентина Володимировича до редакції газети “Час” та фізичної особи – підприємця Рівтіна Максима Леонідовича про захист честі, гідності й ділової репутації та відшкодування моральної шкоди – відмовити”, – зачитав рішення суддя апеляційного суду.

Окрім того, суд вирішив стягнути з Валентина Єгоренка на користь редакції газети “Час” 3800 грн 50 коп у рахунок відшкодування судових витрат, внесених на оплату судового збору.

Постанова набирає законної сили з дня її прийняття.

На постанову може бути подана касаційна скарга до Верховного суду протягом 30-ти днів з дня складання повної постанови. Повна постанова буде складена 13 вересня 2019 року.

Раніше повідомлялося, що митрополит Чернівецький та Буковинський Мелетій подав до суду на редакцію газети “Час” із вимогою про спростування публікації, розміщеної на сайті, в якій було вказано, що митрополит володіє п’ятьма автомобілями та двома квартирами у Чернівцях.

Першотравневий районний суд задовольнив судовий позов Мелетія і зобов’язав газету спростувати вказану інформацію, а також сплатити моральну компенсацію митрополитові в розмірі майже 3 тис грн.

Пізніше редакція газети “Час” подала до апеляційного суду Чернівецької області апеляційну скаргу на рішення Першотравневого суду.

https://molbuk.ua/chernovtsy_news/181459-u-chernivcyakh-gazeta-chas-vygrala-apelyaciyu-u-mytropolyta-upc-mp.html

peredplata