Голова Чернівецької облради отримав хабар за передачу в оренду комунального санаторію

НАБУ стверджує, що Іван Мунтян отримав 180 тис. доларів хабара за передачу комунального санаторію в оренду одному з товариств на 50 років

 

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) відкрило кримінальне провадження проти голови Чернівецької облради Івана Мунтяна. Йому закидають отримання хабара у 180 тисяч доларів, які він начебто вимагав за передачу в приватні руки комунального санаторію, сказано у рішеннях суду про арешт вилученого у Мунтяна майна.

Як повідомляє ТСН, після того, як облрада проголосувала за реорганізацію санаторію і віддала його у довгосторокову оренду на 50 років, НАБУ провело обшуки в облраді. Детективи вилучили документи, мобільні телефони та термінал для оплати картками, який знайшли в автомобілі одного з фігурантів.

Як сказано в ухвалі суду про арешт вилученого під час обшуків у Мунтяна майна, йдеться про цілісний майновий комплекс Чернівецького обласного комунального підприємства «Бальнеологічний санаторій «Брусниця». Рішення передати його в оренду Чернівецька облрада ухвалила 9 жовтня, а 16 жовтня детективи НАБУ провели обшук в кабінеті голови облради.

За твердженням детективів НАБУ, в період з 23 липня по 15 жовтня голова Чернівецької облради встиг отримати 180 тисяч доларів США за вчинення вказаних дій.

В рамках справи суд арештував також і мобільний телефон голови Чернівецької облради, який вилучили під час обшуку його квартири.

Сам Іван Мутян зараз перебуває у відпустці і переконує, що про цю справу нічого не знає.

https://zaxid.net/news/