Гончарук розійшовся не на жарт. Полетіли голови топ чиновників.

У Харківській області та на Закарпатті звільнили одіозних лісівників. Крісел позбулися Віктор Сиса та Валерій Мурга.

Про це в суботу, 8 лютого, на своєму Telegram-каналі повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук. “Очищаємо лісову галузь від корупції”, – написав він.

За його дорученням, додав Гончарук, у Держлісагентстві почався повний аудит діяльності та процес “вичищення області від корупціонерів”, повідомляє джерело

Що стосується Мурги, то прем’єр підкреслив, що численні скарги на нього підтвердилися, тому його звільнили першим серед обласних керівників.

“Так само вражаючими виявилися результати перевірки ДП “Гутянське лісове господарство” на Харківщині, яке очолював Віктор Сиса, який також уже звільнений.

Обсяги незаконних рубок на підприємстві оцінені в 32 млн державних збитків. Борги підприємства – 30 млн. Фіктивні відомості про ідеальний фінансовий стан і закупівля транспортних засобів без погодження з Держлісагентством”, – сказано в повідомленні.

Гончарук зазначив, що всі ці дані передані в правоохоронні органи.

​​⚡️Очищуємо лісову галузь від корупції — звільнено одіозних лісівників на Харківщині й Закарпатті.

Майже місяць тому я поставив новому керівнику Держлісагентства пріоритетне завдання — провести кадрові чистки у відомстві, залишивши лише порядних співробітників.

За моїм дорученням у Держлісагентстві відбувається повний аудит діяльності, а найголовніше — розпочався процес вичищення галузі від корупціонерів.

Звільнено керівника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства Валерія Мургу — численні скарги щодо нього підтвердилися, тож його звільнили в першу чергу серед обласних очільників.

Так само вражаючими виявилися результати перевірки ДП «Гутянське лісове господарство» на Харківщині, яке очолював Віктор Сиса, який також вже звільнений.

Обсяги незаконних рубок на підприємстві оцінено в 32 млн державних збитків. Борги підприємства — 30 млн. Фіктивні відомості про ідеальний фінансовий стан та закупівля транспортних засобів без погодження з Держлісагентством.

Усю цю інформацію передано до правоохоронних органів. Тепер вони мають провести повноцінне розслідування, а винні — понести відповідальність. Нагадую всім, що правила гри змінилися. Ми до всіх корупціонерів доберемося.

А буквально в перших числах лютого запустили торгівлю всією необробленою деревиною на електронних аукціонах — а це прозоре ціноутворення та виведення ринку деревини із тіні.

До речі, ще восени ми запустили онлайн-реєстр заготівлі деревини та електронну мапу рубок!

Відтепер кожен українець може ознайомитися з переліком лісорубних квитків на заготівлю деревини або перевірити на карті законність здійснення рубок.