У Чернівцях оновлена ТВК на своєму першому засіданні провалила реєстрацію «Рідного міста» і «Команди Михайлішина»

 
 

У Чернівцях міська територіальна виборча комісія провела своє перше засідання в оновленому складі, під час якого членам ТВК не вдалося ухвалити рішення про реєстрацію депутатами міськради 10-х кандидатів від партій “Рідне місто” та “Команда Михайлішина”.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомили члени виборчої комісії.

Сьогодні ввечері на першому засіданні міської ТВК нові члени комісії склали присяги, після чого один із членів запропонував розглянути питання щодо реєстрації новообраними депутатами Чернівецької міської ради 10-х кандидатів.

Як повідомили представники ТВК, з дев’яти присутніх членів комісії шестеро проголосували “за”, троє утримались.

“Згідно постанови ЦВК, для ухвалення цього рішення мали би проголосувати 9 членів. Тобто, виходить, що не прийняли. Але хай юристи дають більш точне роз’яснення цьому рішенню”, – повідомив у коментарі кореспонденту molbuk.ua член ТВК Ігор Білівський.

Зміни у Чернівецькій ТВК: що відомо

Як раніше повідомлялося, 26 січня Центральна виборча комісія припинила повноваження усього складу Чернівецької міської ТВК. ЦВК встановила факт неодноразового грубого порушення Чернівецькою ТВК Конституції України та Виборчого кодексу.

Крім того, ЦВК скасувала постанову про реєстрацію депутатами партій “Рідне місто” і “Команда Михайлішина”.

Разом з тим, Центрвиборчком зобов’язав Чернівецьку міську ТВК у п’ятиденний строк після формування нового складу повторно розглянути питання про реєстрацію новообраними депутатами міськради 10-х кандидатів від партій “Команда Михайлішина” та “Рідне місто”.

Окрім того, ЦВК ухвалила рішення звернутися до поліції у зв’язку з обставинами прийняття і складення постанови Чернівецької міської ТВК №1 від 13 січня 2021 року.

29 січня ЦВК ухвалила рішення про формування нового складу Чернівецької міської ТВК.