Побиття українського підлітка у Парижі: після допиту поліцейськими у нього стався нервовий зрив.

Прийшов до тями і дав перші свідчення поліцейським Юрій Крученик – 15-річний хлопець із України, якого 15 січня жорстоко побила група невідомих підлітків.

Про це інформує OBOZREVATEL з посиланням на тітку потерпілого Ірен. Зокрема вона розповіла, що поліцейські запитували у нього, чи знає він когось із нападників і який у них був одяг. Проте Юрій нікого не впізнав, адже вони мали капюшони і захисні маски. Зокрема потерпілий зізнався, що напад був для нього несподіваним і що він не встиг зорієнтуватися.

Слідчий під час допиту підвищив голос, а у хлопця стався нервовий зрив. Адвокат зупинив допит.

Юрій не розумів, чому його допитують. Він погано спав уночі, його доводилося заспокоювати і переконувати, що поліція на його боці. Також він був у відчаї через те, що друзі, які були з ним під час нападу, покинули його самого і втекли.

Нинішній стан потерпілого Наразі потерпілий знаходиться у реабілітаційному центрі і навіть вийшов цими вихідними на 15 -хвилинну прогулянку в лікарняному дворику. Йому ще потрібно пройти лікування у пластичного хірурга.

Під питанням можливість у майбутньому займатися футболом, адже у нього до того ж важка травма голови.

Що відомо про побиття

Трагедія сталася 15 січня у центрі Парижа, коли українець Юрій Крученик разом з друзями повертався з коледжу додому. По дорозі його перестріла банда невідомих. Друзі 15-річного підлітка зуміли втекти, а от хлопець впав на землю. Після чого підлітка жорстоко побили.

Внаслідок побиття у Юрія переламані руки, ноги, ребра, плечі, зламаний ніс. Також у кількох місцях проломаний череп, є гематома й контузія головного мозку.

Поліція затримала 9 підозрюваних у побитті – мешканців передмістя Парижа. Вони стверджують, що із Юрою незнайомі. Вони повідомили, що начебто напередодні в них відбувся конфлікт із кимось із хлопців з 15-го округу Парижа. Юрій із друзями, за їхніми словами, просто трапився їм під “гарячу руку”.

Продовження читайте тут: https://100m.if.ua/pobyttya-ukrayinskogo-pidlitka-u-paryzhi-pislya-dopytu-politsejskymy-u-nogo-stavsya-nervovyj-zryv/26862/?fbclid=IwAR3sEeD-M2rDsuCfcnwP5ywC5cpPm1Hk_LMUIWC-MjRQM2EaDOdoqmihjBA