Паралельний підрахунок: на виборах у 87-му окрузі перемагає Шевченко.

Стали відомі результати паралельного підрахунку голосів штабом Олександра Шевченка.

За результатами 100% опрацьованих протоколів з мокрими печатками зі 117 виборчих дільниць на довиборах народного депутата в ОВО №87 перемогу здобув Олександр Шевченко, пише Ратуша.

Отже, результати першої трійки учасників перегонів виглядають так:

  • Олександр Шевченко 15 798 голосів – 30,89%;
  • Василь Вірастюк 15 606 голосів і це 30,52%;
  • Руслан Кошулинський 14 484 голосів виборців – 28,32%.

Цікаво, що майже 1000 голосів набрали «двійники» Олександра Шевченка.

 

«Європейська Солідарність» заявила про високу ймовірність переможи «свободівця» Кошулинського.

 

Вибори в 87-му окрузі: «Слуга народу» і «За майбутнє» заявили про перемогу своїх кандидатів

“За Майбутнє” і мер- “свободівець” заявили про перемогу Шевченко

Політичні партії «Слуга народу» і «за майбутнє» заявили про перемогу своїх кандидатів – Василя Вірастюка та Олександра Шевченко – на довиборах в 87-му окрузі в Івано-Франківській області. Обидві партії посилаються на результати паралельного підрахунку голосів.

«Наш штаб завершив паралельний підрахунок голосів. Згідно з даними зі 117 дільниць, Василь Вірастюк здобув перемогу. Тепер головне завдання – захистити наш результат! », – заявили в «Слузі народу» в ніч на понеділок, 29 березня.

«За майбутнє» не лише оголосила Шевченка переможцем, а й оприлюднила результати власного підрахунку голосів: 15 798 голосів за Шевченка, 15 606 за Вірастюка і 14 484 за «свободівця» Руслана Кошулинського. У партії підкреслили, що їх представники в комісіях опрацювали дані всіх протоколів із мокрими печатками.

ВО «Свобода» заяв ще не робила. Однак мер Івано-Франківська, «свободівець» Руслан Марцінків опублікував результати паралельного підрахунку голосів, що  підтверджують перемогу Шевченка, але дещо відрізняються від даних партії «За майбутнє»: 15 709 голосів за Шевченка, 15 542 за Вірастюка та 14 453 за Кошулинського.

Партія «Європейська Солідарність», яка на цих виборах підтримала Кошулинського, вказала на необхідність єднання всіх патріотичних сил і закликала боротися за чесний підрахунок голосів.

«ЄС» закликає всіх учасників виборчого процесу у фінальній його стадії зосередити зусилля на чесному підрахунку голосів, захисту результатів і високоймовірної перемоги Руслан Кошулинський як спільного кандидата «Європейської Солідарності» і «Свободи», – йдеться в заяві партії.

В «ЄС» висловили жаль, що інші опозиційні партії не брали з них приклад і публічно не підтримали Кошулинського, так як «це мовчання коштувало тих кількох відсотків, які точно спрацювали на перемогу єдиного опозиційного кандидата».

Відзначимо, що за результатами екзит-полу групи «ретинг», понад 90% виборців округу підтримали Шевченка, Вірастюка та Кошулинського. Попередньо лідирував Шевченко з мінімальним відривом від Кошулинського, у Вірастюка – третє місце. Явка на виборах склала 35,05%.

 

Вибори в 87-му окрузі оголосили у зв’язку з тим, що мажоритарника від “Слуги народу” Зіновія Андрійовича обрали мером Надвірної, і він відмовився від депутатського мандата.

У окрузі № 87 в Івано-Франківській області балотувалися: Михайло Ноняк, Олександр Леонідович Шевченко, Руслан Зозуля, Руслан Кошулинський, Юрій Юрченко, Юрій Голіней, Йосип Резеш, Руслан Дереворіз, Марія Жолоб, Іван Макар, Сергій Сивачук, Олександр Петрович Шевченко, Василь Вірастюк.

Волонтерка Маруся Звіробій-Біленька, яка висувалась від «Європейської Солідарності», зняла свою кандидатуру на користь «свободівця» Руслана Кошулинського.

https://zn.ua/ukr/POLITICS/vibori-v-87-mu-okruzi-sluha-narodu-i-za-majbutnje-zajavili-pro-peremohu-svojikh-kandidativ.html