Вєрка Сердючка на Новий Рік розважала гостей у Росії

Вєрка Сердючка на Новий Рік розважала гостей у Росії

Відомий український шоумен та співак, суддя шоу \”Х-Фактор\” Андрій Данилко (в образі Вєрки Сердючки) в новорічну ніч виступав для росіян під Москвою.

Відповідне відео і фото опублікував в своєму Instagram відомий російський ведучий і актор В\’ячеслав Манучаров.

Судячи з усього, Вєрка Сердючка разом з \”мамою\” Інною Білоконь виступила в новорічну ніч в одному з найпопулярніших закладів Московської області, про що свідчить геотег під відео та фото.

На самій світлині, де Манучаров позує у вбранні Діда Мороза, а відома гумористка Катерина Варнава в образі Снігуроньки, можна побачити Вєрку Сердючку з мамою.

Загалом, фото набрало майже 4 тисячі лайків, а відео майже 12 тисяч переглядів. Коментатори не здивувалися тому факту, що український артист і суддя популярного талант-шоу провів новорічну ніч в Росії, розважаючи росіян.

Проте, деякі користувачі звернули увагу на той факт, що Данилко різко погладшав.

\”Вєрка вагітна походу\”, \”Ось це Дольче Габбана\”, \”Сердючка розжиріла\”, – пишуть користувачі соцмережі.

Зазначимо, шоумен Андрій Данилко ніколи не приховував, що продовжує виступати в Росії з початку агресії РФ. За його словами, у Росії найчастіше він виступає на корпоративах, на яких переважно гуляють самі ж українці.
https://24tv.ua/mizhnarodni_novini_tag1121

0 thoughts on “Вєрка Сердючка на Новий Рік розважала гостей у Росії

  1. Т.зв. "український артист" з минулого розважав росіян на Новий рік , відомий своїм чином провідниці "Вєрки Сердючки". ВОНО виступило в новорічну ніч під Москвою перед ватниками. Про це стало відомо з соц.мережі Instagram російського ведучого і актора В'ячеслава Манучарова. Саме він "засвітив" фотографію з Данилком та "мамою" Вєрки Сердючки Інною Білоконь.
    На фото можна побачити Манучарова, він позує в наряді Діда Мороза, а відома "Comedy-woman" Катерина Варнава , яка занесена в список "не в'їздних" в Україну в образі Снігуроньки. На знімку в звичному образі стоять данилко з білоконь.
    Як може така морально хвора істота в образі людини , яка продала за кошти іуд і прихильників свого шизанутого недоФЮРЕРА за яким плаче Гаага , свою душу називати себе українцем і тим більше сидіти в кріслі судді на українському музикальному ТВ-шоу "Х-Фактор" ?.
    Який приклад своєю поведінкою ця жирна потвора невідомої орієнтації показує молодому поколінню українців , які приймають участь в конкурсі і сидять біля телевізорів чи в інтернеті під час трансляції цього шоу ?. Його місце не в кріслі судді , а в смітнику історії поруч з тими , хто привів Україну до стану війни і занепаду при їх правлінні за всі 27 років незалежності України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.