19 000 доларів США за незаконне переправлення до Молдови –судитимуть жителя Буковини

Прокурори Дністровської окружної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно 50-річного жителя Чернівецького району за фактом незаконного переправлення військовозобов’язаних через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).
За даними слідства, за грошову винагороду від 4 000 до 8 500 доларів США з особи чоловік організував незаконне переправлення, поза пунктами пропуску, військовозобов’язаних за кордон.
Забезпечивши трансфер «клієнтів» до лінії розмежування держкордону, організатор через один із месенджерів надавав їм вказівки щодо напрямку та тривалості руху.
Встановлено, що за такою схемою він намагався переправити до Молдови трьох чоловіків призовного віку. Свої послуги оцінив у 19 000 доларів США.
Незаконно перетнути держкордон чоловікам не вдалося, їх викрили прикордонники за 300 метрів від державного кордону України та Республіки Молдова.
Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснювали слідчі Дністровського районного відділу поліції, за оперативного супроводу 31 прикордонного загону.
Джерело:  Чернівецька обласна прокуратура

peredplata