Буковина за 5 місяців на підтримку ЗСУ спрямувала майже 105,1 млн грн власних доходів

Фінансування потреб Збройних сил України – пріоритет бюджетів усіх рівнів.
 
Протягом п’яти місяців 2024 року з місцевих бюджетів Чернівецької області спрямовано на підтримку Чернівецького прикордонного загону, Національної Гвардії України та 42 військових частин ЗСУ майже 105,1 млн грн власних доходів, крім того задля забезпечення функціональної роботи сил безпеки та оборони на території області було додатково спрямовано майже 4,0 млн грн.
 
Таким чином надавали фінансову підтримку безпосередньо військовим частинам та закуповували необхідне за їхніми зверненнями – БпЛА, дрони, РЕБи, квадрокоптери та акумулятори до них, інверторні генератори, засоби зв’язку та обладнання до військової та комп’ютерної техніки, паливно-мастильні матеріали, оплата послуг з ремонту автотранспортних засобів.
 
13,1 млн грн спрямували на надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, які були поранені під час виконання військових завдань та допомогу сім’ям загиблих воїнів. А на підтримку дітей військослужбовців, які навчаються в дошкільних навчальних закладах й закладах загальної середньої освіти та безкоштовно харчуються за рішеннями місцевих рад – 14,5 млн грн.
 
Тривають роботи в ОКНП «Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни», де буде створений реабілітаційний центр для захисників. З обласного бюджету на це передбачено 30 млн грн, ще 3,1 млн грн – з бюджетів територіальних громад.
Джерело: Чернівецька ОВА
 

peredplata

Залишити відповідь