Перед судом постане чернівчанин, який обвинувачується у незаконному придбанні і зберіганні наркотиків

19 березня у 32-річного жителя обласного центру правоохоронці виявили психотропні речовини та направили їх на експертизу. ЇЇ результати засвідчили, що вилучене в своєму складі містить психотропну речовину PVP.

Про це інформує Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

У процесі досудового розслідування щодо незаконного зберігання наркотиків поліцейські Чернівецького районного управління поліції викрили чернівчанина, який придбав наркотичні речовини та зберігав для власного вживання.

Під час проведення огляду в присутності понятих у правопорушника поліцейські виявили та вилучили пластиковий контейнер із кристалоподібною речовиною схожою на наркотики.

Згідно висновку експерта вилучене містить у своєму складі психотропну речовину PVP, обіг якої заборонено.

 

 

Дізнавачі поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури повідомили про підозру чоловіку у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Наразі матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом правоохоронці скерували до суд для розгляду.

 

peredplata