У Чернівцях слідчі поліції повідомили про підозру керівнику підрозділу всеукраїнської антикорупційної громадської організації у підкупі

Будучи службовою особовою громадської організації, 40-річний буковинець вимагав у чернівчанина кошти за адміністративну посаду в об’єднанні, яке він представляє. Поліцейські ГУНП в Чернівецькій області спільно з колегами обласного управління СБУ затримали порушника «на гарячому» під час отримання частини грошей. Затриманому загрожує до восьми років позбавлення волі.
 
Проводячи досудове розслідування під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури, правоохоронці встановили, що начальник підрозділу однієї із всеукраїнських громадських організацій по боротьбі з корупцією вимагав у буковинця кошти за прийняття до складу цієї ГО. Членство у цьому об’єднанні мало б надати можливість чоловіку ухилитись від призову під час мобілізації та проходити службу у спеціально створеному підрозділі при ГО.
 
На початку червня цього року чоловік отримав першу частину хабаря. Учора, 13 липня, під час передачі чергової суми у 250 євро правоохоронці затримали порушника у порядку статті 208 (Затримання уповноваженою службовою особовою) Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. 
Слідчі Чернівецького районного управління поліції повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.
 
Поліцейські вилучили речові докази протиправних дій порушника та перевіряють його причетність до скоєння інших злочинів. Наразі вирішується питання обрання затриманому запобіжного заходу.
 
Триває досудове розслідування.