На Буковині викрито та припинено масштабне виробництво прекурсорів – в облаштуванні нарколабораторії підозрюють місцевого жителя

На Буковині викрито та припинено масштабне виробництво прекурсорів – в облаштуванні нарколабораторії підозрюють місцевого жителя. 

Про це інформує Чернівецька обласна прокуратура. 

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру жителю Чернівців за фактом незаконного виготовлення, зберігання з метою збуту та збут прекурсорів (ч. 3 ст. 311 КК України).

За даними слідства, чоловік, з метою одержання прибутку, налагодив у Чернівцях виробництво прекурсорів. Облаштована ним нелегальна лабораторія виготовляла «фенілнітропропен», який його спільники використовували для виготовлення наркотиків.

За результатами санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили 3 кг фенілнітропропену, 300 г речовини схожої на амфетамін, 50 кг порошкових речовин та 184 літри рідини для виготовлення прекурсорів.

Встановлюються інші, причетні до злочину особи.

Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу Управління СБУ в Чернівецькій області та УСР в Чернівецькій області ДСР НП України.